subskrybuj: posty | Komentarze

Życie na farmie. Gry przeglądarkowe przeniosą Cię na łono natury!

Gry przeglądarkowe to doskonały i wciągający sposób na spędzenie wolnego czasu. Gry te znalazły na świecie bardzo wielu fanów i nie ma co się dziwić! Są tak samo rozbudowane jak gry na komputer czy konsolę, ale nie wymagają instalacji i można w nie zagrać wszędzie tam, gdzie ma się dostęp do Internetu.

Gry farmerskie to odrobina strategii i ekonomii

Jednym z rodzajów gier przeglądarkowych, które wciągnęły całe masy fanów w różnym wieku, są gry wiejskie czy farmerskie, które oddają realistyczny przebieg hodowli roślin i zwierząt. To gry, dzięki którym poczujesz się jak na pięknej, polskiej wsi, usłyszysz gdakanie kur i muczenie krów oraz wcielisz się w rolę prawdziwego farmera. Pierwsze gry farmerskie były skierowane w szczególności do dzieci, ale starsi gracze równie szybko wciągnęli się w świat pełen roślin i zwierząt. To nie tylko ciekawe i wciągające pozycje, ale także gry, które nauczą dzieci szacunku do natury.

Wiejskie życie – klasyczna gra farmerska

Wiejskie życie to gra, którą na pewno zna każdy gracz, który lubi gry farmerskie. Gra ma piękną, ręcznie rysowaną grafikę i jest mieszanką wiejskiego życia, gry ekonomicznej oraz przygodowej. Kto choć raz zaczął przygodę z Wiejskim życiem – szybko z niej nie wyjdzie. Jest to jedna z najlepszych gier tego typy dostępna online. Jest dopracowana w każdym szczególe, a rozgrywka nie zabiera aż tak dużo czasu jak inne gry online. Wciel się w rolę gospodarza i rozsądnie zarządzaj coraz większym gospodarstwem. Dbaj o zwierzęta i rośliny, a one szybko Ci się odpłacą.

Big Farm – gra dla bardziej wymagających

Big Farm to pozycja dla tych, którzy mają już dość prostych gier farmerskich, którym daleko brakuje do realizmu. Big Farm to gra w której naprawdę będziesz musiał się natrudzić, żeby uzyskać obfity plon. Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej i występuje możliwość korzystania z usług pomocników lub nawiązywania sojuszy między farmerami. To gra, która wciągnie Cię od pierwszych chwil i nie wypuści, póki nie stworzysz swojej rozbudowanej farmy!

Klondike – farmerskie życie na dzikim zachodzie!

Klondike to gra nieco inna niż poprzednie. Jej akcja dzieje się na dzikim zachodzie w czasach gorączki złota w Ameryce. Twoim celem jest nie rozbudowanie jak największej farmy, a zdobycie bogactwa i odnalezienie jak największej ilości złota. Wszystko oprószone wspaniałą grafiką i świetnymi efektami dźwiękowymi. Wystarczy się zarejestrować, aby można było cieszyć się grą Klondike online. W grze będziesz miał okazję poznać nowych znajomych, rywalizować oraz wspólnie się bawić. Aż żal nie spróbować!

Wcale nie musisz siedzieć przed komputerem! W gry przeglądarkowe możesz grać na łonie natury na swoim smartfonie czy tablecie. Wszystkie te gry znajdziesz na https://grynaprzegladarke.net.

VN:D [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głos )
VN:D [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)