subskrybuj: posty | Komentarze

To co jest słodkie, jest lepsze!

Reklama może przybierać bardzo rozmaite formy. Co łączy je wszystkie, to fakt, że jej zadaniem jest budowanie pozytywnego wizerunku marki i przyciąganie do niej klientów. Bardzo popularne ostatnimi czasy są przeróżne gadżety reklamowe. Są to wszelkiego rodzaju breloki, smycze, długopisy czy notesy sygnowane nazwą firmy.

Słodycze dla firm

Słodycze reklamowe są tak bardzo skuteczne, bo łączą dwie rzeczy, jakie ludzie uwielbiają: prezenty i słodkości. Wręczenie klientowi słodkiego upominku na pewno wprawi go w dobry nastrój, zbuduje w nim pozytywne skojarzenia i namówi go do powrotu w przyszłości.

Nie ma chyba na świecie osoby, która nie lubiłaby czekolady. Smak mlecznej czekoladki wpłynie pozytywnie na najbardziej wybrednego klienta. Czekoladki reklamowe opakowana są w estetyczne opakowania sygnowane nazwą firmy.

Podobnie jak cukierki reklamowe, które mogą przybrać formę owocowych landrynek lub miętowych cukierków. Świetnie sprawdzają się zapakowane w duże słoje będące zawsze pod ręką klientów. Docenią je zwłaszcza ci, którzy odwiedzają firmę z dzieckiem. Podobnie jest w przypadku reklamowych lizaków.

Dla tych, którzy chcą zareklamować swoją firmę w niesztampowy sposób, przeznaczone są ciasteczka z jadalnym nadrukiem. Mogą zawierać najważniejsze z punktu widzenia marketingowego, informacje o firmie. Kiedy klient zapozna się z nimi, może je zwyczajnie zjeść!

Ciekawym i oryginalnym pomysłem na podarunek reklamowy, jest mini słoiczek miodu z własnej pasieki. Na pewno ucieszy każdego klienta.

Napoje reklamowe

Są doskonałym podarunkiem, kiedy na dworze panują wysokie temperatury, Zaspokoją pragnienie klientów i partnerów biznesowych, a przy okazji zbudują pozytywne skojarzenia z firmą.

Pragnienie ugasi najlepiej czysta woda albo sok w estetycznej, firmowej butelce. Firmy mogą także zamówić napoje izotoniczne lub energetyczne, a także kawę lub herbatę.

Skuteczność słodyczy reklamowych

Z pewnością jest bardzo wysoka. Badania wykazują, że ludzie obdarowani nawet najmniejszym podarunkiem czują się docenieni i są o wiele bardziej skłonni do powrotu. Nawet drobny owocowy cukierek może wzbudzić w potencjalnym kliencie tak bardzo potrzebną nić sympatii.

Słodycze na eventy

Słodycze reklamowe świetnie sprawdzą się również na wszelkiego rodzaju galach i eventach, Mogą być wręczane jako podziękowania dla gości, lub rozdawane dużo wcześniej w celu rozsławienia reklamowanego wydarzenia.

Zobacz też: Napoje reklamowe | https://superslodycze.pl/kategoria-produktu/napoje-reklamowe/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)