subskrybuj: posty | Komentarze

PRZEDŚLUBNE I ŚLUBNE SPRAWY

Zaręczyliście się i pytacie co dalej. Nie macie za wiele opcji, jedyną jest zamążpójście. Ale, aby to zrobić , trzeba szczyptę zapału, potu, trudu. Sielanka jest dopiero po ślubie, przed samym ślubem jest ostra harówka. Naiwni myślą, że zaplanować ceremonię w kościele, która trwa raptem godzinę, to dziecinnie łatwe zadanie. Gdy sami znajdują się na tym momencie drogi przekonuję się jak duży to wysiłek. Jesteśmy tylko ludźmi i nie jesteśmy w stanie wykonać wszystkiego w pojedynkę. Dlatego super pomysłem jest wtajemniczyć w swoje plany i kroki ukochanego/ukochaną. We dwoje macie większą szansę na zorganizowanie ślubu marzeń. Będziecie się nawzajem wspierać, wymieniać pomysłami, uzupełniać, motywować.

Staniecie się zgraną drużyną, której niestraszne żadne problemy i zadania. Zasady są uniwersalne dla każdego, musimy się uzbroić w cierpliwość i brnąć do przodu. Jeśli zabierzemy się za pracę szybko, będziemy mieć komfort psychiczny i pewność, że się z wszystkim wyrobimy. A będzie co robić, zadań i obowiązków jest mnóstwo. Nie ma co się zniechęcać, wszystko jest do przeżycia.

Zacznijmy od dobrego planu, w którym umieścimy najważniejsze nasze zadania i obowiązki do zrealizowania w niedalekiej przyszłości. Na tej liście powinny się znaleźć sprawy związane ze ślubem w kościele, a więc ustalenie daty ślubu, dogranie wszelkich kwestii, wypełnienie formalności, wybranie wystroju kościoła itd. Sprawy weselne skupiają się wokół wybrania sali na przyjęcie, odnalezienia fotografa i zespołu, wybranie koloru wystroju itd.

FOTOGRAF ŚLUBNY

Wybór fotografa musi być decyzją przemyślaną i pewną. Nie możemy zostawić tego na ostatnią chwilę, gdyż jest to za poważna sprawa. Nie będzie to łatwa sprawa, jest to dość prachochłonne zajęcie. Pracę ułatwia nam znacznie wyszukiwarka Google, która wychodzi na przeciw naszym pragnieniom. Z nią poszukiwania idealnego fotografa stają się przyjemnością i trwają o wiele krócej. Teraz w kilku punktach przedstawię cały ten proces poszukiwań poprzez wyszukiwarkę Google. Zaczynamy od wpisania interesujących nas słów, u nas są to >fotograf ślubny<. Następnie wyszukiwarka przegląda wiadomości dostępne w Internecie i sporządza dla nas listę wyników.

Fotografia Ślubna - Kielce

Foto by NasDwoje – Fotograf Ślubny z Kielc – http://www.nasdwoje.com.pl/

Po chwilce otrzymujemy spis informacji, które wystarczyć przeczytać i gotowe! Każdy indywidualnie musi podejść do tematu, co się komu podoba. Różnimy się od siebie gustem, według którego podejmujemy ostateczną decyzję. Mam nadzieję, że mój artykuł chociaż trochę stał się pomocny.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (2 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +2 (z 2 głosów)