subskrybuj: posty | Komentarze

Postaw na cukierki reklamowe

cukierki z nadrukiemMarketing to obecnie najprężniej rozwijająca się dziedzina w ekonomii. Tutaj liczy się nie tylko wiedza na temat grupy docelowej, ale przede wszystkim oryginalny pomysł na zareklamowanie działalności. Są różne metody reklamy i każda powinna być dostosowana do grupy potencjalnych klientów. W przypadku dealera samochodów raczej nie sprawdzą się ulotki, natomiast w przypadku zakładu fryzjerskiego koszt dużego baneru zdecydowanie przekroczy budżet przeznaczony na reklamę. Należy więc racjonalnie podejść do tego tematu i znaleźć odpowiedni środek przekazu.

Cukierki reklamowe reklamą uniwersalną

Jeżeli chodzi o uniwersalność reklamy, pochwalić się nią mogą cukierki z nadrukiem. Jest to nie tylko sprytny zabieg marketingowy, ale przede wszystkim gra na emocjach. Rozpływająca się w ustach krówka zabierze każdego do chwil dzieciństwa i wzbudzi uczucie szczęścia. Dzięki temu odbiorca z chęcią zajrzy w stronę papierka by ujrzeć logo przedsiębiorstwa, które pozwoliło przez chwilę poczuć nieco magii w ciągu zwykłego dnia.

Kiedy cukierki z logo spełnią swoją rolę?

Cukierki reklamowe to świetna opcja dla dealerów samochodów. Można pokusić się o zamówienie specjalnego kształtu, np. auta, by zaskoczyć klientów. Zdecydowania warto w tej kwestii zaszaleć – im bardziej awangardowy pomysł tym na dłużej pozostaje w pamięci. Cukierki z logo to także dobra propozycja dla banków – klient czekając w kolejce chętnie sięgnie po coś drobnego do przekąszenia. Innym przedsiębiorstwem, dla którego cukierki z nadrukiem z pewnością się sprawdzą są zakłady kosmetyczne i fryzjerskie. Klientki poddające się zabiegom często spędzają w zakładach co najmniej godzinę, więc w tym czasie z wielką przyjemnością “skubną” coś słodkiego.

Cukierki z nadrukiem idealne dla weselnych gości

W polskim społeczeństwie utarła się już zasada obdarowywania weselnych gości drobnymi upominkami. Niektóre z par przekazują swoje zdjęcie, inni oferują koperty z nasionami kwiatów, ale sprawdzonym sposobem stosowanym przez zdecydowaną większość jest słodka paczka. Najczęściej przyjmuje ona charakter drobnego kartonowego pudełeczka, w którym odnaleźć można 2 lub 3 cukierki z nadrukiem. W ten sposób goście zabierają ze sobą do domów ten skromny prezent, a w chwili słabości sięgają po niego rozkoszując się smakiem krówki, wspominając jednocześnie młodą parę.

Jak widać w wielu sytuacjach cukierki reklamowe sprawdzą się idealnie, niekoniecznie w ramach marketingu, ale również by uprzyjemnić wspomnienia o minionych wydarzeniach.

Zobacz: http://sklep-krowki.com/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)