subskrybuj: posty | Komentarze

Nie wiesz gdzie schować telefon, klucze i portfel? Sprawdź nasze…

Wypchane męskie kieszenie wyglądają niechlujnie i są zbyt częstym przypadkiem na ulicach miast. Mogłoby się wydawać, że nic w tym dziwnego, skoro mężczyzna nie nosi torebki to nie ma miejsca, by schować swoje wszystkie gadżety. Nic bardziej mylnego.

Szeroki asortyment = trudny wybór

telefon i klucze

Z każdej strony jesteśmy atakowani propozycjami płynącymi z sieciówek, markowych sklepów czy Internetu. Jeżeli chodzi o wybór czegoś, co posłuży nam na wiele, wiele lat, to warto zdecydować się na naturalne produkty, wykonane ze skóry. Torba może być wspaniałym dodatkiem do stylizacji i uzupełnić Twój outfit.

Praktyczne i uniwersalne

Prawie niemożliwym jest posiadanie jednej torby lub teczki na każdą okazję. Bardziej formalne spotkanie wymaga nie tylko eleganckiego stroju, ale także równie eleganckich dodatków. Skórzana, czarna aktówka lub teczka dobrze sprawdzi się w takich sytuacjach. Jeśli chodzi i spotkania znacznie luźniejsze zdecyduj się na torbę wykonaną z grubszej tkaniny (płótno bawełniane). Nie jesteś przekonany do noszenia torby lub aktówki? Przejdź się do sklepu i przymierz wybrane produkty do stylizacji.

Dodatek dla odważniejszych

Jeśli nie boisz się eksperymentować i lubisz uzupełniać swoje stylizacje wyróżniającymi się dodatkami, kopertówki i organizery są właśnie dla Ciebie. Kopertówka nie jest częstym elementem ubioru mężczyzny, jednak jej różnorodne zastosowania przekonały już niejednego wątpiącego. Na początku kopertówka była wykorzystywana głównie jako pokrowiec na tablet lub ultrabook. Obecnie można tam zmieścić (oprócz tabletu) klucze, portfel i telefon.

Minimalizm w modzie

Coraz bardziej popularne stają się minimalistyczne portfele, które charakteryzują się kilkoma zakładkami na kartę płatniczą, dokument tożsamości oraz banknoty. Wielu mężczyzn nie wyobraża sobie zastąpić ukochanego, grubego portfela o wiele mniejszym i praktyczniejszym. Minimalistyczne rozwiązania są w modzie, bo pozwalają zaoszczędzić nie tylko przestrzeń, ale także energię, którą tracimy na szarpanie się z nieporęcznym portfelem.

Czego unikać, by prezentować się dobrze i profesjonalnie?

1. Wypchane kieszenie – wspomniane na samym początku, wciąż są zbyt częstym widokiem, niepotrzebnie deformują wygląd ubrań i rozpychają kieszenie, niejednokrotnie robiąc w nich dziury,
2. Małe torebki na ramię – odbierają mężczyźnie całą męskość i źle sprawdzają się przy masywnych panach, z pewnością są lekkie i wygodne, ale polecane raczej nastolatkom,
3. Nerki – pomimo swojej funkcjonalności nie sprawdzą się przy formalnych stylizacjach, bardziej pasują do sportowych aktywności lub spacerowania z dala od miasta,
4. Kabury na telefon przy pasku – przeżytek, który nigdy nie powinien istnieć, nawet nie zastanawiaj się nad jego zakupem, po prostu zepchnij tę informację w niepamięć.

Decydując się na którąkolwiek z naszych propozycji pamiętaj o dobraniu torby lub aktówki do stroju, w jakim zamierzasz się zaprezentować. Całość powinna być zgrana i pasować do sytuacji.

Tekst opublikowany dzięki współpracy ze sklepem Missimi

Missimi sklep

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)