subskrybuj: posty | Komentarze

Najciekawsze promocje pokerowe

Gra poker Texas Hold’em zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników z całego świata. Na świecie organizuje się choćby turnieje WSOP gdzie gracze rywalizują o milionowe pule. Co z turniejami pokerowymi w Polsce? Prawie ich nie ma. Czy to się może niedługo zmienić? Czy nasi rodzimi pokerzyści nie będą już zmuszeni do podróży choćby do Czech?

Otóż okazuje się, że to całkiem możliwe, że już niedługo coraz więcej turniejów pokerowych będzie odbywać się w naszym kraju. Wszystko za sprawą nowo powstałej witryny – turnieje-pokerowe.pl. Znajdziecie tam właśnie informacje o ogłoszonym starcie turnieju pokerowego, który będzie rozegrany w Krakowie. Nie jest jeszcze dokładnie znana data startu turnieju albowiem zależy ona od tego kiedy na turniej zarejestruje się 100 chętnych pokerzystów. Jeśli natomiast chodzi o wysokość wpisowego sami gracze o nim zdecydują oddając głoś w ankiecie umieszczonej na portalu. Jeśli poker to Wasza pasja nie zwlekajcie z rejestracją na turniej gdyż ilość miejsc jest ograniczona!

Poza informacjami o organizowanych turniejach pokerowych na naszym portalu znajdziecie również między innymi zakładkę promocje pokerowe. Tam odszukacie masę promocji pokerowych z różnych poker roomów. Trzeba tutaj wspomnieć o taj najbardziej okazałej od Stargames gdzie możecie dostać nawet 100 euro bonus INSTANT od pierwszej wpłaty. To świetna okazja dla tych pokerzystów, którzy nie rejestrowali jeszcze swojego konta na Stargames. 100 euro za darmo brzmi całkiem kusząco, nie prawdaż?

W dodatku na turnieje-pokerowe.pl znajdziecie także forum pokerowe dla naszych graczy, gdzie bez trudu wymienicie się Waszą wiedzą i doświadczeniem w temacie gry w poker Texas Holdem. To również znakomite miejsce do tego by uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytanie dotyczące gry w pokera. Zachęcamy Was gorąco do częstych wypowiedzi na forum. Pomóżcie nam rozkręcić najlepsze forum pokerowe w Polsce!

Na koniec jeszcze informacja na fanów FB. Tam również mamy swój profil gdzie publikujemy najświeższe informacje z pokerowego świata, newsy, wydarzenia, ciekawostki. Śledźcie nas koniecznie!

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)