subskrybuj: posty | Komentarze

Na jakie okresy oferowane są kredyty gotówkowe?

Nierzadko zdarza się sytuacja, że jesteśmy zaskakiwani przez jakieś niespodziewane wydatki. Nierzadko też zwyczajnie nie posiadamy żadnych większych oszczędności, które możemy wydać na kupno nowszego samochodu czy na przykład remont. W każdej z tych sytuacji jednak posiadamy możliwość otrzymania kredytu, który w dzisiejszych czasach jest oferowany przez każdy bank. Chociaż mnóstwo osób nadal nie ufa takiego rodzaju instytucjom finansowym to jednak bywa to nierzadko świetne rozwiązanie. Powinniśmy tylko pamiętać aby pożyczać takie sumy pieniędzy, które będziemy w stanie oddać. Nim zaczniemy starać się o kredyt powinniśmy policzyć ile będziemy w stanie w każdym miesiącu przeznaczyć z budżetu domowego na spłatę raty kredytu. W ten sposób unikniemy jakichkolwiek niemiłych następstw nieoddawania długów.

Gdy tylko wypełnimy ustalone warunki to możemy starać się o kredyt gotówkowy na sumę pieniędzy od kilkuset złotych nawet do 80 tysięcy złotych. Dodatkową cechą charakterystyczną bywa to, iż kredyty gotówkowe posiadają krótkie terminy ich spłaty. Najczęściej termin taki nie przekracza dwóch lat, choć zdarzają się kredyty na kilka miesięcy a nawet kilka lat. Co więcej dobrze jest zaznaczyć, iż takiego typu kredyt możemy zaciągnąć na całkowicie dowolny cel. Rzecz jasna tak łatwe dostanie pieniędzy i to nierzadko bez jakichkolwiek zabezpieczeń, ma jakieś wady. W tymże przypadku może to być na pewno bardzo duże oprocentowanie kwoty przyznanego kredytu. W większości przypadków bywa to nawet około 20 procent w ciągu roku. Mnóstwo klientów decyduje się jednak na tego rodzaju wydatek dostrzegając w tym więcej zalet.

Doskonałym rozwiązaniem według autora bloga – http://kredytykonsolidacja.blogg.pl – bywa zapewne kredyt gotówkowy, który jest dość łatwo uzyskać. Banki wszelkiego rodzaju niezwykle intensywnie promują swoje propozycje w tym zakresie, ponieważ zdają sobie sprawę w jak dużym stopniu kredyty gotówkowe są teraz popularne. Kwota, którą określony bank będzie skłonny nam pożyczyć jest zależna głównie od tego jaka jest posiadana przez nas zdolność kredytowa. Ta z kolei jest wynikiem tego jakie generujemy dochody netto oraz tego czy mamy jakiekolwiek inne obciążenia finansowe. Takiego typu procedura obliczania naszej zdolności kredytowej zwykle jest niezwykle prosta i szybka. Również decyzja odnośnie tego czy zostanie nam przyznany kredyt gotówkowy jest wydawana w niedługim czasie od złożenia wniosku. Z kolei pieniądze znajdują się na naszym koncie niemalże natychmiast. W wypadku znacznej części kredytów nie jest wymagane żadne zabezpieczenie, oprócz oczywiście takich w których niezbędne jest poręczenie osoby trzeciej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)