subskrybuj: posty | Komentarze

Kształtuj szklaną przestrzeń

Wyposażenie domu, mieszkania czy innego wnętrza w dzisiejszych czasach daje nam szansę na znalezienie nieszablonowej aranżacji.

Na rynku dostępne są bardzo nowoczesne i oryginale rozwiązania. Ogromną popularnością cieszą się panele szklane, a także obrazy oraz zdjęcia malowane na szkle, szczególnie polecane miłośnikom nowoczesnego desingu. Panel szklany to nic innego jak grafika malowana na szkle. Materiał ten umożliwia bezpośredni druk na szkle – dowolnego zdjęcia, czy wzoru przedstawiającego naturę, abstrakcję, panoramę miasta. Wszystko zależy od inwencji twórczej i pomysłu autora projektu. Możliwości są nieograniczone.

Jest wiele Firm, które dzięki doświadczeniu i wsparciu profesjonalnych doradców zrealizują każde indywidualne zlecenie, a jeśli szukamy dodatkowych inspiracji podpowiedzą i doradzą.

Szklane aranżacje – panele szklane, zdjęcia na szkle – świetnie sprawdzą się w kuchni, łazience, a nawet w pokoju. Stanowią ponadczasowy element dekoracyjny.
Dzięki poddaniu szkła specjalnej obróbce stworzone dzieła nie blakną, nie starzeją się, dzięki czemu nie tracą na jakości.
Choć samo szkło jest materiałem nietrwałym, panele szklane i obrazy są bardzo odporne. Mogą być wykonane ze szkła hartowanego, które jest nawet siedmiokrotnie odporniejsze na uderzenia czy zarysowania. Jest więc to materiałem niezwykle wytrzymałym na uszkodzenia mechaniczne, odporne na wysokie temperatury i na wilgoć.
Na uwagę zasługuje również praktyczne zastosowanie tego typu materiałów – panele są łatwe w utrzymaniu czystości.
Niezwykłym atutem takich rozwiązań jest również szerokie zastosowanie, tafle szkła mogą być wykorzystywane jako: ściany działowe, panele ścienne, drzwi i drzwiczki, panele kuchenne, okładziny ścian, parawany, balustrady, podłogi, kontuary, meble, szklane parapety, a to nie koniec pomysłów. Niezależnie od zastosowania mianownik jest wspólny – szkło wypełniając przestrzeń uczynią ją elegancką i szykowną, zarówno w domu jak i w biurze.

Jednym z najnowszych trendów w aranżacji kuchni, będących alternatywą dla tradycyjnych płytek, jest zastosowanie szkła na ścianie. Szkło powiększa optycznie przestrzeń, dlatego rozwiązanie rekomendowane jest dla małej kuchni. Jednak oddaje niezwykły klimat nie tylko w takiej przestrzeni. Sprawdzi się w kuchni otwartej na salon, w której ważna jest elegancja, neutralność, efekt uporządkowania..

Szkło coraz odważniej wkracza również i do łazienki. Nie tylko w postaci lustra. Do dekoracji można wykorzystać szkło matowe albo przezroczyste. Tworzy się z niego ściany, meble, zabudowy czy drzwi.
Tak jak kuchnię łączy się z salonem, coraz częściej łazienka mocno koresponduje z sypialnią. W takich aranżacjach oczekiwania skupiają się wokół elegancji, klasy i stylu.

Piękna grafika zatopiona w tafli szkła to idealne rozwiązanie do salonu, które pozwoli osiągnąć futurystyczny klimat. Stanowiąc ozdobę, np. jednej ze ścian wprowadzi niepowtarzalny klimat.

Panele i obrazy szklane to rozwiązanie z pewnością kierowane do osób, które poszukują atrakcyjnego materiału dekoratorskiego, które są zainteresowane nowoczesnym rozwiązaniem i oczekujących zdumiewających efektów.

Polecamy panele szklane z firmy Axitech: axitech.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)