subskrybuj: posty | Komentarze

Kasyna na świecie

Kasyna są miejscami zabawy i wielkich pieniędzy, jakie można tam wygrać. Kiedyś były to rodzaje małych barów gdzie zbierali się ludzie i grali w gry karciane lub inne na pieniądze. Teraz kasyna występują nawet w wielkościach pałaców a ilość graczy oraz różnych gier, w jakie można tam grac przekracza wyobrażenie każdego. Teraz to są prawdziwe imperia dla ludzi mających pieniądze lub też nie. Można tam spotkać fanów jednorękiego bandyty, ruletki, pokera oraz blackjacka i wielu wielu innych gier hazardowych.


Kasyna są częstymi tematami filmów fabularnych lub akcji. Najlepszym przykładem są wszystkie części Ocean’ s a mianowicie Ocean’ s Eleven, twelve oraz thirteen. Są to trzy części filmu o rabusiach, wyspecjalizowanych w okradaniu drogich miejsc takich jak kasyna. Niektóre z kasyn na świecie, które należą do tych najsławniejszych są ta bardzo luksusowe, że można do nich wejść tylko w strojach wieczorowych. Wiele gwiazd takich jak aktorzy, aktorki oraz rożni wokaliści są częstymi klientami kasyn. Są oni tam traktowani wyjątkowo, a podczas kolejnej partyjki ruletki popijają sobie szampana na koszt firmy. Właściciele takich kasyn wiedzą, że takie małe koszty im się zwrócą. Gwiazdy przyciągają innych klientów do kasyn a i same mają dużo pieniędzy do wydania, na których kasyno może zarobić. W tych miejscach wygrywa i obstawia się żetony a nie prawdziwe pieniądze. Fundusze można zamienić na żetony na samym początku kasyna. Jeśli uda nam się wygrać może zamienić wygrane żetony w kasie na pieniądze.

Właśnie takie partie, w których uczestniczą znani w świecie szołbiznesu przyciągają najliczniejszą widownie, która obserwuje cały przebieg gry dopingując swoich faworytów do wygranej. Często tez odbywały się w takich miejscach kradzieże lub próby kradzieży. Ludzi kusi taka suma pieniędzy zgromadzona w jednym miejscu. Jednak zazwyczaj w dzisiejszych czasach są takie zabezpieczenie nowoczesne, że praktycznie nie ma szans na to, aby ktoś coś ukradł z kasyna.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 6.8/10 (14 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)