subskrybuj: posty | Komentarze

Drobne dekoracje

Wesele to jedno wielkie przyjęcie. Wiele osób będzie na nim jednak dość poważnie zdenerwowanych, z młoda parą i rodzicami na czele. Dlatego właśnie trzeba zawczasu zadbać o odpowiedni klimat tego wydarzenia. Pomoże nam w tym cała masa drobiazgów, niewielkich ozdób, o których niewielkiej części teraz sobie powiemy.

Balony

Baloniki zasługują na osobny fragment tylko o nich, ponieważ nadają się one w zasadzie do wszystkiego. Jeśli jest jedna rzecz, której nie powinniśmy sobie żałować w żadnych ilościach, będą to właśnie balony. Pamiętajmy tylko, by były to raczej balony proste, ponieważ ich zbytnie skomplikowanie psuje efekt i podniosłą atmosferę ślubu. Balon-serce jest ok., ale już balon zawijany w kształt pieska to zły wybór.

Umieszczać je powinniśmy w zasadzie wszędzie, czyli w kościele, na samochodzie i w samej sali weselnej. Nie przesadźmy tylko z nimi w takich miejscach, gdzie mogłyby one przeszkadzać swobodnym poruszaniu się, na przykład na rogach stołu. Nie mogą się po prostu plątać pod nogami.

Drobne dodatki

Diabeł zawsze tkwi w szczegółach i na ślubie jest nie inaczej. Z tego powodu powinniśmy się starać umieszczać dekoracje weselne na wszystkim, co nie jest wystarczająco radosne. Oznacza to, że dekoracje w postaci wstążek, małych kwiatów lub w zasadzie czegokolwiek weselnego powinny znajdować się na koszyczkach, butelkach, przy krzesłach, na różnych elementach konstrukcyjnych sali, przy drzwiach, na poręczach schodów… wszędzie!

Na stół

Najważniejszym miejscem w czasie wesela są stoły. Nie jest to wcale żart. To właśnie one zdecydują o tym, jak odbierany będzie ogólny wystrój sali i całość organizacji wesela. Musimy uważać, żeby nie było tam za dużo kwiatów, które są ładne, ale niepraktyczne. Nie można się obejść bez nich, ale co za dużo, to niezdrowo.

Ważne jest tutaj, by wszystko było weselne, ale nie kiczowate. Oznacza to, że potrzebujemy ładnych kryształowych kieliszków dla naszych gości, które stać będą na odpowiednich obrusach. Przydadzą nam się świece, które uzupełnią oświetlenie sali, z założenia raczej skromne, a do tego wszystkiego może być jeszcze sporo sprytnie rozmieszczonych wstążeczek.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)