subskrybuj: posty | Komentarze

Czy wygrywać w pokera można się nauczyć?

Mało która gra karciana budzi takie wielkie emocje jak poker, ta rewelacyjna gra wymaga umiejętności szybkiego podejmowania decyzji, opanowania emocji oraz umiejętnego zarządzania swoim “stack-iem” czyli żetonami. Jeśli gramy na żywo dodatkowo musimy opanować niełatwą sztukę – zachowania kamiennej twarzy, gdyż z niej nasz przeciwnik może uzyskać wiele informacji. Ten problem znika jeśli gramy w pokera przez internet. Poker online stanowi świetne rozwiązanie, jeśli w naszej okolicy nie można grać w tą rewelacyjną grę.

Na internecie możemy znaleźć całą listę serwisów, które umożliwiają nam rozgrywkę online. Nie musimy tez od razu wpłacać naszych własnych pieniędzy, gdyż możemy grać na wirtualne żetony. To świetny sposób na opanowanie podstaw jak i zaawansowanych strategii, które są bardzo ważne jeśli planujesz osiągać duże sukcesy. Każdy gracz, który poważnie podchodzi do gry w pokera ma swoją strategie na podstawie której podejmuje decyzje w trakcie gry.

Jeśli nie będziesz trzymał się pewnych zasad i będziesz intuicyjnie przebijał innych graczy szybko może się okazać, że twój stack znacznie zmalał. Pokerzyści szacują swoje szanse na wygraną poprzez obliczanie prawdopodobieństwa wypadnięcia danego układu. Gra w pokera to świetna rozrywka, która przy odrobinie wysiłku może stać się stałym źródłem dochodu. Trzeba też pamiętać, żeby grać za taką sumę pieniędzy, którą jesteśmy gotowi stracić. W naszym państwie poker uznawany jest za grę hazardową, gdyż występuje w niej element szczęścia, jednak możemy zmniejszyć wpływ szczęścia na grę poprzez odpowiednie umiejętności.

aktualności pokerowe

Jeśli już opanujesz zaawansowane strategie i będziesz pewnie grał w pokera, możesz podnieść poprzeczkę i zagrać w dużych turniejach, które są organizowane w innych krajach Europy. Bardzo popularnym turniejem w Europie jest turniej EPT. Co roku w innym kraju spotykają się najlepsi pokerzyści świata i walczą o ogromne sumy pieniędzy przez kilka dni. Jednak nie musisz być światowej klasy pokerzystom żeby móc wziąć udział w takim turnieju. Wstęp jest wolny dla każdego, który opłaci wpisowe lub będzie posiadał bilet. O taki bilet może walczyć każdy grając przez internet. Jest to nieco trudne, gdyż zazwyczaj musimy pokonać bardzo dużo graczy, a bilety otrzymuje kilka pierwszych miejsc.

Jeśli jeszcze nie grasz w pokera to koniecznie musisz poznać tą rewelacyjną grę. Poćwicz najpierw grę online za wirtualne żetony. Odwiedź również portal pokerowy – http://pl.pokerbreak.net/newsypokerowe/ – na którym znajdziesz mnóstwo najświeższych wiadomości o pokerze.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 7.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)