subskrybuj: posty | Komentarze

Co powinno cechować wybitnego dj’a weselnego?

Wybór odpowiedniego dj’a weselnego nie jest sprawą łatwą. Istnieje wiele czynników, które należy uwzględnić przy podejmowaniu ostatecznej decyzji. Młoda para powinna podejść do tego tematu poważnie ponieważ to właśnie dj wodzirej ma im oraz ich gościom zapewnić świetną zabawę na przyjęciu, na przyjęciu które powinno być wyjątkowe i pozostać w pamięci wszystkich uczestników na długie lata.

Najważniejszą radą jest to, aby młoda para spotkała się z dj-em i jeśli nie do końca im odpowiada, szukała dalej. Warto zadawać nurtujące pytania i przedstawić tematykę ślubu. Pozwoli to na weryfikację upodobań muzycznych oraz ogólnego nastroju jaki ma panować na uroczystości. Wybierzmy neutralne miejsce spotkania, które nie narzuci określonego toku myślenia np. w parku lub na świeżym powietrzu. Jeśli jest to możliwe, warto zobaczyć dj’a w “akcji”. Zwracajmy uwagę na to jak reaguje on na nastroje panujące na parkiecie. Profesjonalista rozpozna, czy goście dobrze się bawią, czy trzeba zmienić rodzaj prezentowanej muzyki. Po kilku minutach odkryjemy czy ma w sobie charyzmę, której od niego oczekujemy.

W ocenie dj’a będą również bardzo przydatne opinie zasięgnięte u byłych klientów, co pozwoli nam na skuteczną weryfikację właściwej persony. Poza tym, pozytywne nastawienie i dynamiczność to dwie istotne cechy, którymi w szczególności powinna dysponować osoba w tym zawodzie. Dodatkowo pozytywnymi cechami będzie oczywiście otwartość, dobra komunikatywność oraz pasja. Tak to właśnie pasja obok umiejętności i doświadczenia czyni dj’a wyjątkowym.

Warto podkreślić, że świetną atmosferę nie tworzy tylko muzyka. Jest to również gra świateł i efekty wizualne. Dj oraz inne dodatkowe atrakcje uzupełniają całokształt zaplanowanej uroczystości. Ostatecznie jednak to para młoda wpływa na wyjątkowy klimat wesela, to oni decydują co ma jak wyglądać i co będzie się działo podczas wesela. Dj może tutaj jedynie coś sugerować, opierając się na swoim doświadczeniu, być swego rodzaju doradcą.

Wracając jednak do muzyki, to dj’e mają na tyle bogaty repertuar, że są w stanie zagrać każdą piosenkę, jaką wymarzy sobie Młoda Para. Zatrudnienie dj na wesele pozwoli uniknąć przykrych wokalnych niespodzianek – dj to gwarancja sprawdzonych utworów dobrej jakości. W większości przypadków dj może również odegrać rolę wodzireja, który poprowadzi weselne zabawy i zachęci gości do wspólnych tańców i biesiady. Jako świetny przykład można tutaj podać Exclusivedjs – www.exclusivedjs.pl – to idealny dj wodzirej z Krakowa, pasujący do powyższego opisu.

Doświadczony dj to ekspert w dziedzinie oprawy muzycznej wesel. dj’e grający na weselach oferują zróżnicowany repertuar muzyczny: od piosenek z lat sześćdziesiątych po utwory goszczące obecnie na listach przebojów. Muzyka dopasowana jest do charakteru imprezy i upodobań biesiadników. Osoby, które powierzą muzyczną oprawę swojego wesela didżejowi mają do wyboru różnorodne gatunki muzyczne takie jak: muzyka biesiadna, pop, dance, house, soul, country czy funky. Repertuar ustalany jest indywidualnie, w zależności od życzeń i preferencji klienta.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)