subskrybuj: posty | Komentarze

Chcesz pomnożyć swoje oszczędności? Dowiedz się jak to zrobić

Gdy mamy nieco zachowanych środków pieniężnych, zaleca się zwiększyć ich wartość na lokacie, tym szczególniej że zwykłe konto funduszy nie pomnaża, a zatem trwoni okazję stłuczenia nań dochodu. Jak natomiast wyłowić najlepsze lokaty w momencie, gdy propozycji jest faktycznie ogrom? A no poprzez kierowanie się kilkoma priorytetowymi rzeczami, ustalającymi rentowność wszelkich z nich.

Po pierwsze należy spojrzeć zaś na oprocentowanie, które tworzy decydujący parametr lokat, które musi być większe, shutterstock_188984162niźli obecna inflacja, i którego wartość musi wziąć w rachubę tak zwany podatek Belki, wynoszący dziewiętnaście procent. Po drugie, lokaty bankowe wyłania się zważywszy na tak zwaną kapitalizację, czyli włączenie zdobytych odsetek do całości funduszu, a aby codziennie pracowało dla nas coraz więcej pieniędzy, najbardziej dochodowym typem stanie się kapitalizacja codzienna. Po trzecie nareszcie, warto rozeznać się co do czasu trwania konkretnej lokaty, bowiem oferty są sporządzane tak, że im jest on dłuższy, tym większe oprocentowanie, chociaż warto tu też zapoznać się odnośnie swoich możności zamrażania kapitału, bo jego przedterminowe wyjęcie przekłada się bezwzględnie na utratę dotychczasowego zysku.

To oczywiście nie finał, ponieważ należy również zwrócić uwagę na to, czy lokata jest droga w założeniu i w obsłudze, czy możemy to uczynić za pośrednictwem sieci internetowej, czy przytoczone wyżej odejście od umowy przed czasem wiąże się z uzupełniającymi karami pieniężnymi, czy mamy do czynienia z bankiem pierwszej klasy, czy ustanowienie lokaty żąda posiadania weń rachunku osobistego, czy zaprezentowane w ofercie oprocentowanie lokat jest stałe czy też zmienne, czy kwota wymagana i maksymalna nas zadowala, i tak dalej.

Na szczęście, owe parametry możemy zweryfikować nadzwyczaj prędko, w czym pomoże nam ranking lokat dostępny pod adresem oszczednoscionline.pl/ranking-lokat-styczen-2016, który też należy wybrać z ostrożnością, patrząc chociażby na częstotliwość aktualizacji, banki z którymi takowy współdziała, czy przyjazność interfejsu. Gdy natomiast spotkamy ranking, który będzie się cechował niezawodnością, możemy być pewni, że bez jakiegoś ambarasu odnajdziemy dla siebie propozycję perfekcyjną. Jasne, trzeba poświęcić na to trochę wolnego czasu, ale pamiętajmy, że chodzi tu o produkt bankowy, a to wiąże się bezwzględnie z naszymi zasobami finansowymi, o które naprawdę wskazane jest walczyć, szczególnie w czasach teraźniejszych, zdominowanych wzrastającym bezrobociem, wszędobylskim kryzysem i pozostałymi niebezpieczeństwami natury finansowej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)