subskrybuj: posty | Komentarze

Bez odpowiedniej strategii ani rusz

Poker to najpopularniejsza i najbardziej wciągająca gra karciana. Żadna inna nie posiada takiego grona zwolenników i miłośników. Każdy szanujący się salon gier powinien posiadać stoły do tej gry. Najlepsi polscy pokerzyści potrafią w jeden wieczór zyskać wielką sławę i pieniądze. Wszystko za pomocą kilku kart trzymanych w dłoniach. Każdy chciałby zagrać na profesjonalnym stole, z profesjonalnymi graczami. Istnieje kilka miejsc, które są warte polecenia.

Europejskie kasyna pokerowe są ostoją dla miłośników gry. Warto wymienić takie miejsca jak Wiedeń, Cypr, Malta czy Tallin, w których napotkamy wiele światowej rangi kasyn. W tym światku, wieczory są zdominowane przez turnieje przeprowadzane na żywo. Mniej doświadczeni gracze mogą podpatrzeć mistrzów, by potem wykorzystać swoje umiejętności przy stoliku.

O niektóre tytuły walczy się raz w roku, o inne kilka razy w miesiącu. Wysokość wpisowego jest zależna od prestiżu danego turnieju, trzeba się jednak liczyć z tym, że najniższa kwota wynosi kilkaset euro, a więc nawet kilka tysięcy złotych. W przypadku corocznych, bardziej znaczących turniejów, wpisowe wynosi już kilka tysięcy euro. Poker nie jest tanią rozrywką. Ryzykuje się dużymi stratami, ale nagroda, którą można zyskać wciąż przyciąga nowych pokerzystów.

Warto wiedzieć, że Polacy osiągają liczne sukcesy w pokerowych turniejach na całym świecie. Są cenionymi przeciwnikami – w początkowych miejscach rankingów, rodacy zajmują przynajmniej jedną trzecią lokacji. To świadczy nie tylko o zamiłowaniu do gier hazardowych, ale również o umiejętności zarabiania na życie za ich pomocą, a także o niesamowitych umiejętnościach Polaków.

gry-karciane

Wielu nie gra tylko dla pieniędzy, ale dla samej przyjemności. Mówi się, że poker dla niektórych staje się sposobem życia. Istnieje wiele wirtualnych kasyn, gdzie za niższe stawki można zagrać z innymi żywymi osobami, zasiadającymi za monitorem komputera. Ten sposób rozrywki nie będzie jednak nigdy tak popularny i ceniony jak gra przed realnym stolikiem i spojrzenie w oczy przeciwnikowi.

Poker to nie tylko walka o lepszy układ kart, ale również nauka blefowania i zwodzenia innych graczy. Można również doszukać się elementów strategicznych, gdzie w odpowiedni sposób należy rozporządzać swoimi środkami pieniężnymi, by zmaksymalizować szansę na wygraną. Najlepsi gracze na różne turnieje pokerowe przygotowują różne strategie. Najważniejsze jest to, aby rywale nas nie rozgryźli. No i oczywiście, trzeba analizować zastaną sytuację bardzo szybko, by nie dać przeciwnikom znaku wahania. Nie można liczyć na wysokie miejsca bazując wyłącznie na szczęściu. Bez odpowiedniej strategii ani rusz. Chcesz poznać najlepsze strategie gry w pokera? Odwiedź http://pokerbreaklive.net/strategie-pokerowe.

Znane europejskie kasyna zawsze będą przyciągać tłumy pokerzystów, którzy chcą doskonalić swoje zdolności albo zagrać o najwyższą stawkę turnieju. Osiągnięcie poziomu mistrzowskiego to nie kilka miesięcy praktyki, ale kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat, podczas których trzeba spotkać się z wieloma graczami, wiele partii przegrać i usłyszeć wiele gorzkich słów. Tylko to da gwarancję sukcesów w przyszłości.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)