subskrybuj: posty | Komentarze

Baccarat, cóż to jest?

Poziom trudności gier w kasynie, zależy od jej zasad. To logiczne, ale nie każdy to wie. Niekiedy, wchodząc do kasyna, obawiamy się tego pierwszego razu, że zasady będą za bardzo skomplikowane, że nie uda nam się nawet zrozumieć, co mamy zrobić. Nie musimy się tym przejmować. Wiadomo, że będzie ciężko, ale możemy na sam początek wybrać coś mało skomplikowanego jeśli chodzi o zasady. Jak na przykład ruletka, albo Baccarat. Baccarat to gra w której należy obstawić, albo gracza albo bankiera.

To gra karciana, w której zasady nie wiele różnią się od tych, które obowiązują nas przy grze w Blackjacka. Tylko tym razem zamiast dwudziestki jedynki mamy uzbierać dziewiątkę. Ale ułatwienie polega na tym, że możemy przekroczyć liczbę i nie przegrywamy z tego powodu. Dlatego też Baccarat to często nazywana łatwiejsza odmiana Blackjacka. Gry karciane zawsze cieszą się powodzeniem w kasynach i zawsze znajdą się tacy, którzy będą chcieli spędzić przy nich trochę czasu. Najczęściej są to wprawieni już gracze, tak zwani weteranie po których należy spodziewać się tego, że nie odpuszcza jednak tak łatwo i będą walczyć o pozycję lidera przy stole, nawet do ostatniego grosza w portfelu i na karcie kredytowej. Najprościej jest zaczynać od małych stawek, a w czasie gry stopniowo je zwiększać, chyba, że sytuacja zmusza nas do tego, aby obstawić tyle co wszyscy, to wtedy nie mamy zbyt wielkiego pola manewru i musimy się dostosować. Jednak jeśli dopiero zaczynamy swoje przygody z hazardem, to powinniśmy nie ryzykować od razu i nie rzucać się na przysłowiową, głęboką wodę, tylko raczej poczekać na to, aż wprawimy się.

Ale może lepiej nie wprawiać się w gry hazardowe, bo to najbliższa droga do uzależnienie, a uzależnienie od hazardu jest bardzo trudno powstrzymać i zaleczyć, o całkowitym wyleczeniu nie mówiąc wcale. Chyba trzeba byłoby zamknąć wszystkie kasyna na świecie. Niestety dostępność jest coraz większa, ostatnio nawet można grać w internecie i to całkiem na poważnie, a nie w sensie gry czy zabawy.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)