subskrybuj: posty | Komentarze

5 gier na przeglądarkę, w które musisz zagrać! Sprawdź nasze propozycje

Jaki jest, Twoim zdaniem, najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu? Jeżeli odpowiedzią są gry na przeglądarkę warto zapoznać się z tym, jakie tytuły obecnie robią furorę i z jakiego powodu są one tak popularne. Sprawdź w co się teraz gra!

Wciel się w jakąkolwiek postać i graj bez ograniczeń

Obecnie do wyboru masz kilkanaście propozycji gier na przeglądarkę, które pomogą Ci spędzić czas wolny. Zaczynając od typowych „klikanek”, poprzez zawiłą fabułę bardziej rozbudowanych gier RPG, tworzenie strategii aż po podbijanie terenów i przejmowanie bogactw.

Dla fanów postapokaliptycznego świata

Specjalną propozycją dla wszystkich oglądaczy The Walking Dead jest gra na przeglądarkę „Łowcy Zombi: Apokalipsa”, która jest w pełni darmową, dobrze zrobioną grą RPG. W grze nieznośny wirus zmienia ludzi w chodzące trupy, z którymi (wcielając się w rolę kobiety lub mężczyzny) trzeba walczyć. Głównym zadaniem w grze jest ochrona bliskich przed atakiem zombi. W grze oferowanych jest kilka trybów: walki z falami zombi, misje na czas, walka z bossem, dołączanie do gangu. Gra świetnie oddaje swój klimat zwłaszcza wieczorem.

Stwórz swoje własne imperium, bądź sobie królem

Forge of Empires jest kolejną propozycją gry na przeglądarkę, która z pewnością znajdzie swoich zwolenników. Buduj, zdobywaj, przejmuj i walcz. Przejdź fascynująca podróż od epoki kamienia łupanego do potężnej cywilizacji. W tej grze masz możliwość nie tylko rozbudowywania własnego dobytku, ale i atakowania innych graczy i przejmowania ich terenu. Marzysz o byciu szanowanym i cenionym królem własnego imperium, wejdź na madgamer.pl i sprawdź która strategia jest najlepsza.

Rozbudowany świat i różne tryby rozgrywki

Jeżeli cenisz sobie przede wszystkim walki i doskonalenie swoich umiejętności, Legend Online jest właśnie dla Ciebie. Ogromną zaletą tej gry jest fakt, że została ona w całości przetłumaczona na język polski. Stopniowe podejmowanie i kończenie kampanii czy bitew, pozwala rozwinąć postać i jej umiejętności specjalne. Do wyboru masz kilka klas bohaterów: wojowniczka, wojownik, czarodziej, czarodziejka, strzelec i strzelczyni, dzięki którym pokonasz każdego napotkanego wroga. Gra w typie MMORPG zapewnia bogaty teren rozgrywki i różnorodne, ciekawe wątki. Wcielając się w jednego z bohaterów walczysz z bestiami, kreaturami i najmroczniejszymi stworzeniami.

Koreański twór, czyli coś dla fanów dobrej grafiki

Gra na przeglądarkę Aion jest naszą czwartą propozycją. Gra od 2013 roku dostępna jest także w polskiej wersji językowej. Wygląd gry, dopracowanie najdrobniejszych szczegółów, bogata fabuła zapewniają niekończącą się rozrywkę, na którą możesz pozwolić sobie w wolnej chwili. Na początku dokonujesz wyboru pomiędzy trzema frakcjami, by w późniejszym etapie przejść do wyboru jednej z klas. Wykonywanie powierzonych zadań pozwala rozbudowywać postać, walczyć w bitwach, jak i z innymi użytkownikami.

Bezstresowo i na luzie

Gra dla wszystkich tych, którzy nie lubią przejmować się strategią i lubią od czasu do czasu pograć w coś innego. Hero Zero Game to nic innego jak tworzenie własnego superbohatera, przydzielanie mu zadań i ochrona świata przed złem. Wyposaż swoją postać w unikalne gadżety i sprawdź, co potrafi.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)